Історія пряників частина 2 - Пряникове містечко

Поиск по сайту
Перейти до вмісту

Головне меню:

Історія пряників частина 2

Все про пряники > Історія пряників
Імбирний пряник.
Випічка з імбирного тіста - це мистецтво, що набуло особливого розвитку в минулому столітті, відколи імбирний пряник набирає популярності в Європі. У Середньовічній Європі, де були поширені ярмарки, продавали імбирні пряники різних форм, найчастіше позолоченими і прикрашеними спеціями. Ярмарки стали відомі як "Імбірні ярмарки" та їх учасники купували пряники як гостинець з ярмарку.

Нюрнберг у Німеччині відомий як "Світова столиця імбирного пряника" через його центральне розташування в північних торгових шляхах. Саме тут з'явилося мистецтво приготування пряників вишуканих форм та орнаментів.
Тут із пряникового тіста ліпили королів і королев, млини, листя, серця та тварин.
Німецька казка братів Грімм «Гензель і Гретель», в якій діти знайшли будиночок, побудований цілком із пряничного тіста, цукерок та солодких пирогів, започаткувала традицію створення різних будов із пряникового тіста.


Імбир.
Спробуйте імбир! І цей смак залишиться з вами на все життя – пряний, терпкий аромат та дивовижна пікантна насолода….
А чи знаєте, що цю "пристрасну" пряність - імбир - використовують для схуднення та зміцнення здоров'я? Запашні імбирні ласощі – пряники, печиво, кекси – давно стали практично обов'язковим атрибутом Різдва.
У багатьох країнах прийнято додавати запашну приправу в кондитерські вироби, любов до імбиру інтернаціональна: традиційні рецепти більшості кухонь світу використовують імбир у печиво, варення, кексах, пудингах, льодяниках, бісквітах. Імбир додається в пряники, паски, здобні булочки, квас, збитень, настоянки, наливки.

Регулярне споживання імбиру підвищує лібідо, особливо в жінок. На Сході раніше вважали, що імбир робить жінку «пристраснішою і поступливішою». Багато народів приписують імбиру неймовірну здатність викликати жіноче кохання і відповідати очікуванням.
Пані Дюбаррі, фаворитка короля Людовіка XV, напувала відваром з імбиру всіх своїх коханців, включаючи самого короля. Про імбирі та його властивості писав великий Конфуцій, і навіть у Корані він згадується як частина бенкету, що чекає праведників у раю.
Так що, якщо хочеться порадувати себе, причому з користю для здоров'я, здивувати коханого або створити чарівний святковий настрій - можна почастуватись та пригостити свою родину кондитерськими виробами з додаванням імбиру.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню